BLOG

Czy kiedykolwiek zdarzyła Wam się sytuacja, że jesteście w trakcie wykańczania mieszkania/domu/lokalu i już wiecie, że funduszy nie starczy Wam na wszystko co pierwotnie zakładaliście? Myślę, że wielu z Nas wie jak to smakuje. Nasi Inwestorzy powierzając nam swoje inwestycje wiedzą, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Z niejednej opresji Was wyciągaliśmy dlatego stworzyliśmy to miejsce byście mogli czerpać garściami z naszych pomysłów. Miłej lektury!

Architekt wnętrz – osoba potrzebna czy zbędna?

Wielu z nas podejmując decyzję o budowie domu lub zakupie mieszkania zastanawia się czy warto wziąć architekta, czy na pewno będzie on potrzebny. Dość często pojawiają się myśli w postaci: przecież coś niecoś wiem, gust też mam nienajgorszy, w razie potrzeby może zapytam znajomych, nie chcę popadać w dodatkowe koszty.

Budżet z bajki 4000zł/m2 PLUS -wady i zalety

Dla wielu osób jest to kwota wręcz abstrakcyjna, jednak są i tacy, którzy mogą sobie na nią pozwolić. Od kwoty początkowej nie ma wręcz górnych widełek. Wszystko zależy od fantazji Inwestora i architekta. Warto jednak i przy takim, wysokim budżecie, odpowiednio rozplanować wydatki, jakie zamierzamy ponieść, bo może okazać się że projekt/remont nie będzie miał końca.

Wykończenie mieszkania w budżecie 3000zł/m2

Wielu z Was pomyśli pewnie, że jest to wysoka kwota i przy tym poziomie można pozwolić sobie na dosłownie wszystko. Fakt, można sporo, ale niestety nie na wszystko. Przyjrzyjmy się zatem szczegółowo budżetowi w wysokości 3 000 zł/m2, przy założeniu, że mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim i urządzamy je pod klucz.

Wykończenie mieszkania w budżecie 2000zł/m2

Przyjrzymy się zatem czego możemy spodziewać się po budżecie 2 000 zł/m2, przy założeniu, że mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim i urządzamy je pod klucz. Urządzając mieszkanie chcemy skupić się na trwałości danych materiałów i dobrej jakości.

Wykończenie mieszkania w budżecie 1000zł/m2

Większość z nas, przynajmniej raz w życiu staje przed trudnym dylematem, jakim jest urządzenie swoje własnego M. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę jakie to interdyscyplinarne zadanie. Powszechnie uznawane jest to za „a co to było poustawiać kilka mebelków”. Jednak największy nawet twardziel wymięka przy wyborze, chociażby tkaniny obiciowej na kanapę. Pojawia się wtedy myśl „a jaka to różnica”? Krótko mówiąc, zasadnicza.

Gasimy pożar, czyli maskownica grzejnika

Maskownic grzejników w sklepach/sieci znajdziecie nieskończenie wiele. Są standardowy kształty/wymiary, jak też możecie zamówić na wymiar u stolarza. Co też super się sprawdza przy kompleksowych projektach, kiedy chcemy by nasze wnętrze było spójne stylistycznie. Jednak co w sytuacji, gdy kończą się fundusze, stolarz ma terminy których nie możemy zaakceptować lub po prostu zwiał?!

%d blogerów lubi to: