OFERTA PROJEKTOWA

Wnętrza prywatne oraz publiczne /gabinety medyczne, retail, fit-out, SPA, hotele, restauracje, kawiarnie i inne/ w Polsce i za granicą

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem z bogatym doświadczeniem na arenie światowej! W naszym zespole znajdą Pastwo jedynie dyplomowanych architektów.

Każdy projekt jest dla nas indywidualny a naczelną wagę przykładamy do Państwa satysfakcji. Oferujemy kompleksową pomoc, począwszy od wyboru i odbioru lokalu prywatnego/usługowego , kończąc na nadzorze autorskim projektów POD KLUCZ.

OPIS PROCESU PROJEKTOWEGO – PROJEKT KOMPLESOWY

Po otrzymaniu wytycznych projektowych (rzutów, zdjęć, opisu zakresu prac projektowych, stylu we wnętrzu) przygotowujemy Państwu spersonalizowaną ofertę. Na niezobowiązującym spotkaniu stacjonarnym bądź on-line odpowiadamy na wszelkie pytania. Podczas jego trwania lub po, jeśli podejmą Państwo decyzję o współpracy, podpisujemy umowę stacjonarnie lub elektronicznie, co daje gwarancję rozpoczęcia prac projektowych w ustalonym terminie.

ETAP I – UKŁAD FUNKCJONALNY

Po podpisaniu umowy przychodzi czas na dogłębną analizę rzutu, przedstawienie preferencji oraz potrzeb Inwestora. Wspólnie omawiamy zalety i elementy do poprawy funkcjonalności przestrzeni. Na tym etapie robimy inwentaryzację, czyli pomiar mieszkania/domu/lokalu z natury, na którym zaznaczamy wymiary faktyczne. Jeśli inwestycja jest prowadzona w dalszych rejonach Polski lub za granicą bazujemy na rysunkach technicznych posiadanych przez Inwestora. Zbieramy wszystkie informacje techniczne oraz rysunki branżowe żeby móc jak najbardziej szczegółowo podejść do projektu. Możemy także dokonać inwentaryzacji w rejonach, gdzie nie przebywamy stacjonarnie czy też za granicą za dodatkową opłatą. Następnie opracowujemy układy funkcjonalne. Przedstawiamy na nich potencjał przestrzeni. W zależności od potrzeb mieszkańców możemy łączyć pomieszczenia za pomocą wyburzeń lub wydzielać dodatkowe pomieszczenia czy też strefy. W zależności od przeznaczenia danego wnętrza dokonujemy analizy rentowności danej inwestycji i przedstawiamy warianty spełniające wytyczne Inwestora.

ETAP II – WIZUALIZACJE

Po akceptacji układu funkcjonalnego wnętrza przechodzimy do wizualizacji 3d, na których przedstawiamy fotorealistyczne widoki przestrzeni mieszkalnej czy też lokalu. Przedstawione meble czy materiały są przedstawione w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały faktycznemu ich wyglądowi. Nie są one przypadkowe i oderwane od budżetu. Dobieramy wyposażenia do możliwości Inwestora oraz jego gustu czy preferencji. Wszystko jest do końca przemyślane

ETAP III – RYSUNKI WYKONAWCZE I ZESTAWIENIE

Po opracowaniu ostatecznego kompletu wizualizacji wszystkich pomieszczeń przechodzimy do sporządzenia szczegółowych rysunków wykonawczych dla wszystkich branż oraz specjalistów /stolarz, spawacz itp. w zależności od zakresu projektu/. Pozwalają one ekipie remontowej wykonać projekt w taki sposób żeby wyglądał jak na wizualizacjach. W skład rysunków wchodzą: rzut aranżacji, rzut podłóg, rzut sufitów, ewentualne wyburzenia i nowe ściany, rzut zmian hydraulicznych, rzut zmian elektrycznych, rzut klimatyzacji oraz dodatkowe instalacje typu audio, dokładne rozrysy zabudów i elementów stolarskich oraz pozostałych elementów koniecznych do wykonania wnętrza z projektu.

Zestawienie zawiera spis wszystkich mebli oraz elementów potrzebnych do urządzenia przestrzeni (lampy, materiały, ceramika, armatura itp.)

Tylko Państwo decydują co zawiera spersonalizowany pakiet projektowy skrojony na miarę Państwa potrzeb! Poniższy opis procesu projektowego ma na celu ułatwienie określenia własnych potrzeb.

Zachęcamy do KONTAKTU! PAŃSTWA satysfakcja jest dla nas miarą naszego sukcesu!

%d blogerów lubi to: